Brač - dovolená - Chorvatsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 529

Nejlevnější Brač - dovolená - Chorvatsko

Nejlevnější Brač - dovolená - Chorvatsko

Nejlevnější dovolenou Brač - dovolená - Chorvatsko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Bluesun Resort Velaris. Svou rekreaci v období od 14.4. do 17.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 522 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 13 % z původní ceny 1 749 Kč. Bluesun Resort Velaris je situován v letovisku Brač. Doprava do letoviska Brač je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Chorvatsku s průměrnou recenzí 90 % dle 54 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Brač - dovolená - Chorvatsko

Brač - dovolená - Chorvatsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Chorvatsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Bluesun Hotel Elaphusa v letovisku Brač. V období od 26.5. do 7.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 749 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 13 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 13 % z původní ceny 19 252 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Bluesun Hotel Elaphusa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Chorvatsku.

Brač - dovolená - Chorvatsko - nejlepší recenze

Brač - dovolená - Chorvatsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 13 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Bluesun Hotel Elaphusa. V termínu od 4.4. do 10.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 281 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 8 090 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Bluesun Hotel Elaphusa nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Chorvatsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Brač v Chorvatsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Brač v Chorvatsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Brač, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Brač - dovolená - Chorvatsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Brač v Chorvatsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Chorvatsku můžete vybrat z následujících 37 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Chorvatskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Brač můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Brač. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Turecko, Vietnam nebo například Albánie či Bulharsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Brač - dovolená - Chorvatsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Chorvatskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Chorvatska. Web Chorvatskolastminute.cz využívá cookies.