Brač - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 530

Luxusní Brač - luxusní dovolená

Brač - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Chorvatsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Bluesun Hotel Elaphusa v letovisku Brač. V období od 22.7. do 1.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 791 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 13 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 19 % z původní ceny 28 137 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Bluesun Hotel Elaphusa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Chorvatsku.

Nejlevnější Brač - luxusní dovolená

Nejlevnější Brač - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Brač - luxusní dovolená pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pastura. Svou rekreaci v období od 25.9. do 2.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 137 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Pastura je situován v letovisku Brač. Doprava do letoviska Brač je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Chorvatsku s průměrnou recenzí 94 % dle 3 hodnotících návštěvníků.

Brač - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Brač - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 13 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Bluesun Hotel Elaphusa. V termínu od 11.5. do 16.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 441 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 13 % z původní ceny 5 105 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Bluesun Hotel Elaphusa nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Chorvatsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Brač v Chorvatsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Chorvatsku můžete vybrat z následujících 37 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Chorvatskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Brač můžete vyzkoušet například také stránky Last Minute Brač. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Německo, Polsko nebo například Rakousko či Slovensko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Brač - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Chorvatskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Chorvatska. Web Chorvatskolastminute.cz využívá cookies.