Brač - slevy - Chorvatsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 530

Nejlevnější Brač - slevy - Chorvatsko

Nejlevnější Brač - slevy - Chorvatsko

Nejlevnější dovolenou Brač - slevy - Chorvatsko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Resort Bluesun Velaris. Svou rekreaci v období od 5.5. do 8.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 752 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 35 % z původní ceny 2 695 Kč. Hotel Resort Bluesun Velaris je situován v letovisku Brač. Doprava do letoviska Brač je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Chorvatsku s průměrnou recenzí 90 % dle 54 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Brač - slevy - Chorvatsko

Brač - slevy - Chorvatsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Chorvatsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Bluesun Hotel Elaphusa v letovisku Brač. V období od 19.9. do 25.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 195 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 13 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 19 % z původní ceny 6 414 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Bluesun Hotel Elaphusa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Chorvatsku.

Brač - slevy - Chorvatsko - nejlepší recenze

Brač - slevy - Chorvatsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 13 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Bluesun Elaphusa. V termínu od 28.9. do 8.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 926 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 35 % z původní ceny 15 271 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Hotel Bluesun Elaphusa nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Chorvatsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Brač v Chorvatsku?Výběr lokality
Svůj pobyt v Chorvatsku můžete vybrat z následujících 37 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Chorvatskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Brač můžete vyzkoušet například také stránky Last Minute Brač. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko, Rakousko nebo například Slovensko či Spojené arabské emiráty.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Brač - slevy - Chorvatsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Chorvatskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Chorvatska. Web Chorvatskolastminute.cz využívá cookies.