Brač v říjnu - Chorvatsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 31

Nejlevnější Brač v říjnu - Chorvatsko

Nejlevnější Brač v říjnu - Chorvatsko

Nejlevnější dovolenou Brač v říjnu - Chorvatsko pořídíte v ubytování Apartmány 1355-417. Svou rekreaci v období od 15.10. do 22.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 392 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Apartmány 1355-417 je situován v letovisku Brač. Doprava do letoviska Brač je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute dotovaný pobyt pro seniory v Chorvatsku.

Luxusní Brač v říjnu - Chorvatsko

Brač v říjnu - Chorvatsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Chorvatsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Apartmány Belvedere v letovisku Brač. V období od 16.10. do 30.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 163 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 10 780 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Apartmány Belvedere nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Chorvatsku.

Brač v říjnu - Chorvatsko - nejlepší recenze

Brač v říjnu - Chorvatsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 13 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Bluesun Hotel Elaphusa. V termínu od 2.10. do 9.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 495 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 9 439 Kč. Do lokality Brač, kde se ubytování Bluesun Hotel Elaphusa nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Chorvatsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Brač v Chorvatsku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v říjnu v letovisku Brač v Chorvatsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování v Chorvatsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Brač v Chorvatsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Chorvatsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Brač v Chorvatsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Brač, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Brač v říjnu - Chorvatsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Brač v Chorvatsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Chorvatsku můžete vybrat z následujících 37 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Chorvatskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Brač můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Brač. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kapverdské ostrovy, Kypr nebo například Madeira či Malta.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Brač v říjnu - Chorvatsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Chorvatskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Chorvatska. Web Chorvatskolastminute.cz využívá cookies.