Chorvatsko - kempy

Zobrazeno 1-10 z celkem 2457

Nejlevnější Chorvatsko - kempy

Nejlevnější Chorvatsko - kempy

Nejlevnější dovolenou Chorvatsko - kempy pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Camping Park Soline. Svou rekreaci v období od 20.4. do 23.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 719 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Camping Park Soline je situován v letovisku Biograd Na Moru. Doprava do letoviska Biograd Na Moru je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Chorvatsku s průměrnou recenzí 84 % dle 138 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Chorvatsko - kempy

Chorvatsko - kempy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Chorvatsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Camping Park Umag **** Mediteran Kamp: Rekreační Pobyt 9 Noc v letovisku Umag. V období od 4.5. do 13.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 590 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 60 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 20 % z původní ceny 3 238 Kč. Do lokality Umag, kde se ubytování Camping Park Umag **** Mediteran Kamp: Rekreační Pobyt 9 Noc nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Chorvatsku.

Chorvatsko - kempy - nejlepší recenze

Chorvatsko - kempy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má podle 60 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Camping Park Umag: Rekreační Pobyt 6 Nocí. V termínu od 23.4. do 29.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 158 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Umag, kde se ubytování Camping Park Umag: Rekreační Pobyt 6 Nocí nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Chorvatsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Chorvatsku?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Chorvatsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Chorvatsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - kempy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Chorvatsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Chorvatska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Chorvatsko - kempy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Chorvatsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Chorvatsku můžete vybrat z následujících 37 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Chorvatskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Chorvatsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Chorvatsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kuba, Maďarsko nebo například Maledivy či Maroko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Chorvatsko - kempy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Chorvatskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Chorvatska. Web Chorvatskolastminute.cz využívá cookies.