Omiš - levně - Chorvatsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 900

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Omiš - levně - Chorvatsko

Nejlevnější Omiš - levně - Chorvatsko

Nejlevnější dovolenou Omiš - levně - Chorvatsko ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Camp Galeb Omiš. Svou rekreaci v období od 28.9. do 2.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 052 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Camp Galeb Omiš je situován v letovisku Omiš. Doprava do letoviska Omiš je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Chorvatsku s průměrnou recenzí 62 % dle 12 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Omiš - levně - Chorvatsko

Omiš - levně - Chorvatsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Chorvatsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Villa Mateo A Andrea v letovisku Omiš. V období od 15.6. do 19.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 125 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 81 recenzujících cestovatelů. Do lokality Omiš, kde se ubytování Villa Mateo A Andrea nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Chorvatsku.

Omiš - levně - Chorvatsko - nejlepší recenze

Omiš - levně - Chorvatsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Vila Perkušić. Recenze je udělená na základě 3 hodnotících uživatelů. V termínu od 11.6. do 18.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 861 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 2 189 Kč. Do lokality Omiš, kde se ubytování Vila Perkušić nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Chorvatsku s nejlepší recenzí v oblasti Omiš.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Omiš v Chorvatsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Chorvatsku můžete vybrat z následujících 37 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Chorvatskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Omiš můžete vyzkoušet například také stránky Last Minute Omiš. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Dominikánská republika, pobyty Francie nebo například zájezdy Jordánsko či Last Minute Kapverdské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Omiš - levně - Chorvatsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Chorvatskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Chorvatska. Web Chorvatskolastminute.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0